Stracha Mam

Witaj w świecie grozy

Cyber horror

Czy chcieliście kiedyś znaleźć się w skórze pasażera Nostromo? Może marzycie by pobiegać z dwururką i dziurawić mózgi zastępów żądnych ludzkiego ciała zombie? Albo chcielibyście wcielić się w postać detektywa przemierzającego upiorne lokacje w celu rozwiązania mrożącej krew w żyłach zagadki? Nic prostszego! Możecie to zrobić w zaciszu własnego domu. Oto nadchodzące gry, które sprawią, że gęsia skórka pojawi się na waszych grzbietach :

1) „Alien: Isolation

Pierwszoosobowy survival horror w którym autorzy odcinają się od całej masy nieudanych poprzedników z Alienem w tytule. Tym razem wcielimy się w postać Amandy Ripley – córki bohaterki filmu z 1979 roku, która wraca na Nostromo aby odkryć tajemnice statku. Twórcy stawiają na atmosferę grozy rodem z filmu Ridleya Scotta i zapowiadają, że podczas rewizji długich i ciemnych korytarzy kosmicznego statku włos stanie nam dęba ze strachu. Gra pojawi się w tym roku (nie znamy dokładnej daty premiery) na wszystkich możliwych platformach.

2) „Daylight

Zombie Studios zaprasza graczy na przerażającą podróż po opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jak zapowiadają twórcy czeka nas wiele zadań zręcznościowych i logicznych. Co więcej, mapy w tej pełnej grozy przygodówce maja być generowane losowo. Naszym głównym zadaniem jest…przetrwać. Umożliwi nam to nasze narzędzie – smartfon, który stanowić będzie źródło światła, nawigacji, a od czasu do czasu za jego pomocą będą do nas przemawiać duchy i demony zza światów. Premiera gry jeszcze w tym roku.

3) „Haunted Memories Episode 2

Wrocławskie studio ParanormalIDEV prezentuje drugą odsłonę melancholijnej przygodówki dla której inspiracją była gra „Slender: The Eight Pages”. „Haunted Memories: Welcome home” ma zabrać nas w zupełnie nową podróż w której znów wcielimy się w postać Jacka szukającego logiki w irracjonalnym świecie rodem z sennych koszmarów. Nowe lokacje, nowa muzyka, nowe zagadki do rozwiązania. Ciekawe tylko czy podobnie jak to było w przypadku części pierwszej, będziemy mogli pobrać grę za darmo na STEAMie? Data premiery na razie nie znana – gra znajduje się jeszcze w fazie developmentu.

4) „DayZ

Zapowiadany na 2015 rok MMO z zombie w roli głównej. Celem gry jest przeżycie w świecie opanowanym przez krwiożercze żywe trupy. Co ciekawe często najlepszym wyjściem z opresji jest ucieczka – nie walka. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Bohemia Interactive. Na STEAMie dostępna jest testowa wersja gry – możecie ją znaleźć klikając TUTAJ.

5) „Huntsman: The Orphanage

Gra akcji z elementami zręcznościowymi, w której gracz zostanie przeniesiony do opuszczonego sierocińca w którym (oczywiście) straszy. Bohaterem akcji jest badacz zjawisk paranormalnych. Tytułowy Huntsman to złowroga postać z innego świata, która przybyła aby gnębić rodzaj ludzki. Naszym zadaniem jest zlikwidowanie niewygodnego delikwenta. Gra jest debiutem niezależnego studia ShadowShifters. Premiera przewidziana jest na kwiecień 2014 roku.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on Styczeń 9, 2014 by in Gry, Horror and tagged , , , , , , , , , .

Strachamam – Pinterest

Poster Perversion

Kocham dziwne kino

Kocham dziwne kino!

Panorama Kina

Cinema Frankenstein

Strach ma skośne oczy

Kategorie

Stracha Mam

Witaj w świecie grozy

DVD Commentary

From action movies to zombie flicks, sharing filmmakers' commentary on the films you love

AtmoWorks

A World Away, Worlds Within

The Dollar Horror Blog

A Celebration of All Things Spooky and Weird

Confessions Of A Christian Freak

[the various brain droppings, rants and general wackiness of Uncle NecRo]

Radio of Horror Blog

The Longest Running Horror Show in New England

Stigmatophilia's gore splattered corner of insanity.

Horror, Gore, Exploitation, Trash, Cult Movies; Reviews, Interviews, Music and More...

AnythingHorror.com

Horror Movies, Horror News, and So Much More

The Horrifically Horrifying Horror Blog

Inspiring ghouls of the fictional world of horror everywhere.

The B-Horror Blog

HORROR MOVIES: THE GOOD, THE BAD AND THE VERY, VERY UGLY...

Funky Jeff

Music&lifestyle worth writing about...

HORROR RISES FROM SPAIN

You Spanish horror podcast

Świątynia Krzyku

Poezja Kosmicznego Horroru

%d blogerów lubi to: